... nejak mi ta voda prirostla k srdci...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
velmi dekorativní
modrá je super
super super super!!
pěkné, čisté
pekne... jenom by mozna neuskodil vetsi detail... ale i tak je to hezky
pěkná :)
jo, fajn.. :o) prišla som sa pozrieť, keďže píšeš, že ich pár máš.. :o)) väčší detail a super.. :o)
pekná kvapka
Krásný snímek!
aj tu by som bral vacsi detail
tak to se mi líbí moooc!!!nádhera...
Tak tohle jo!!!
Povedla se
;o))