Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6+++ povedene
Myslím, že je to dobrá fotka, i když námět mne moc nebere. Vyretušovala bych těch pár flíčků na obloze. 6-
líbí..
vpravo ten komin je velmi natlaceny. btw: co je to ispat ? Namet nic moc.
Pěkné,ten komín vpravo,bych zrušil(moc natěsno) a trochu tmavší,ať to více vynikne,jinak pěkné :-)
pekna robota ale namet je pore mna nepritazlivy
Snehuliak: ispat je novy nazev nove huti ostrava...
a s kominem, ver mi ze to neslo jinak.
nepritazlivy namet..., pro lidi, kteri v tom neziji:)
krasa :)
Super..
5+
mazec
Ať žije průmysl. Ten kouř z komína vypadá dobře!
5++
Fotka je technicky kvalitní, námět je, neřekl bych nepřitažlivý, ale poněkud neoriginální. V posledním měsíci jsem tu již nějaké takové (a nutno říct, že velmi podobné - což není výtka: ony továrny v noci prostě vypadají podobně) viděl.
Rozhodně je tato fotka lepší, než ta předchozí.
no já myslím, že to jsou Vítkovické Železárny a né Nová Huť!!!
aha,a toto je dosť dobré!
Super!
...prima