Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ten střed máku je dobře vyfocený, ale je potřeba myslet i na kompozici, sem tam ubrat, sem tam přidat místo...
Dobře děkuji.
Jsem od malička prostě jiná. Nezapadám dle nějakých norem. Někdy výhoda někdy ne. Doufám, že chápete. Děkuji
"Ten střed máku je dobře vyfocený, ale je potřeba myslet i na kompozici, sem..." - zobrazit celý komentář