•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Cestou na vrchol

916(6.1) 48 hodin: 702 (6.0)
Emil Čelustka Emil Čelustka (99 182 bodů)
V galerii: Černobílé foto

3.211m vysoký Schussgrubenkogel... fotka je ze společného výletu s hyzdičem a Michalem Kvardou... ještě teď se směju, když jsi vzpomenu, jak se za svitu baterek na strmém svahu ti dva učili obouvat mačky :-)))

POZOR: fotka nepadá, ten kříž prostě nestojí rovně...

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    07.12.2005 15:24
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    07.12.2005 15:25
  • Ladislav Brieška Snoopy
    Ladislav Brieška Snoopy
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 15:26
  • Pavel Šlampa
    Pavel Šlampa
    celkem 4 662 bodů
    |
    07.12.2005 15:26
  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    07.12.2005 15:26
  • Fotograf 120
    Fotograf 120
    celkem 4 139 bodů
    |
    07.12.2005 15:27

    tak toto se mi celkem líbí....má to i nějaký nápad :o)

  • Petr Zatloukal
    Petr Zatloukal
    celkem 12 290 bodů
    |
    07.12.2005 15:27
  • Non Phixion
    Non Phixion
    celkem 7 696 bodů
    |
    07.12.2005 15:27
  • Jarda Kvapil __
    Jarda Kvapil __
    celkem 15 218 bodů
    |
    07.12.2005 15:28
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    07.12.2005 15:29

    Velmi pěkná horská!
    6+

  • Ota Hevler
    Ota Hevler
    celkem 37 275 bodů
    |
    07.12.2005 15:29
  • Jano P
    Jano P
    celkem 937 bodů
    |
    07.12.2005 15:29
  • Pepa Stříbrský YOUZZA
    Pepa Stříbrský YOUZZA
    celkem 70 977 bodů
    |
    07.12.2005 15:29
  • Jaromír Kadeřábek
    Jaromír Kadeřábek
    celkem 220 115 bodů
    |
    07.12.2005 15:29
  • jiří šilha 1
    jiří šilha 1
    celkem 515 bodů
    |
    07.12.2005 15:30

    nice

  • Martin Hejda
    Martin Hejda
    celkem 1 142 bodů
    |
    07.12.2005 15:30
  • Domo 1
    Domo 1
    celkem 796 bodů
    |
    07.12.2005 15:31
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    07.12.2005 15:32

    Krása :-)

  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 15:32
  • tomastomb
    tomastomb
    celkem 4 827 bodů
    |
    07.12.2005 15:32
  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    07.12.2005 15:33

    veľmi pekné

  • Viktor Pavel Vik
    Viktor Pavel Vik
    celkem 17 324 bodů
    |
    07.12.2005 15:38
  • Muf 2
    Muf 2
    celkem 3 197 bodů
    |
    07.12.2005 15:38
  • Jana Sonntágová
    Jana Sonntágová
    celkem 2 364 bodů
    |
    07.12.2005 15:40
  • Radovan Bries
    Radovan Bries
    celkem 89 555 bodů
    |
    07.12.2005 15:49

    jo

  • Adam 2
    Adam 2
    celkem 8 317 bodů
    |
    07.12.2005 15:49
  • Vlastimil Koutný
    Vlastimil Koutný
    celkem 48 371 bodů
    |
    07.12.2005 15:54
  • Igor Šteiner
    Igor Šteiner
    celkem 11 109 bodů
    |
    07.12.2005 15:55

    pekná vrcholovka

  • Adam Bernau
    Adam Bernau
    celkem 207 bodů
    |
    07.12.2005 15:55
  • Maroš Plávka
    Maroš Plávka
    celkem 5 668 bodů
    |
    07.12.2005 15:56
  • Fotograf 111
    Fotograf 111
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 15:58

    6-

  • Karel Návrat EFIAP
    Karel Návrat EFIAP
    celkem 41 309 bodů
    |
    07.12.2005 15:59
  • Doktor z hor
    Doktor z hor
    celkem 9 224 bodů
    |
    07.12.2005 16:02
  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 16:02
  • Slavomír Uličný
    Slavomír Uličný
    celkem 3 770 bodů
    |
    07.12.2005 16:08

    kalendarova

  • zdeno v
    zdeno v
    celkem 76 054 bodů
    |
    07.12.2005 16:09
  • Martina Lenková
    Martina Lenková
    celkem 18 109 bodů
    |
    07.12.2005 16:12
  • Jana Bičovská
    Jana Bičovská
    celkem 670 bodů
    |
    07.12.2005 16:17
  • TM 1
    TM 1
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 16:20
  • Jaroslav Aichler
    Jaroslav Aichler
    celkem 15 339 bodů
    |
    07.12.2005 16:21

    Ahoj Emile, mas to opet moc pekne, ale tentokrat mi uplne nesedla kompozice.. jinak nemam vyhrad
    5+

  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    07.12.2005 16:33

    ked si predstavim, kadial si liezol, aby si vyfotil ten kriz, vyslovujem uznanie. som sa skoro posral, uz len ked som ta pozoroval z bezpecnej vzdialenosti... fotka fasa, cb tomu dava zvlastnu naladu. kompozicia sice nie je pouckovita, ale celkom horska a drsna, sedi k tomu, kde sme boli (ten kamen v LHR asi neslo odvalit).

    hej, a s tymi mackami som sa bavil aj ja...

  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    07.12.2005 16:37

    jako hyzdic :)

  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    07.12.2005 16:39

    Velmi hezka, cista fotecka! Za ten vystup poklona! Moc hezke v tom CB. 6+

  • i.m.a.
    i.m.a.
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 16:42
  • Lukáš Münzberger
    Lukáš Münzberger
    celkem 11 522 bodů
    |
    07.12.2005 16:45
  • Ivo Martinka
    Ivo Martinka
    celkem 17 951 bodů
    |
    07.12.2005 16:46
  • Máriuš
    Máriuš
    celkem 12 007 bodů
    |
    07.12.2005 16:47

    hmm tak to de - hezká cesta..a určitě pohledy dolů musej bejt taky zajímavý :-)

  • Vladimír Urbanský METEL
    Vladimír Urbanský METEL
    celkem 25 894 bodů
    |
    07.12.2005 16:48

    jo

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    07.12.2005 16:48

    Poklona.Pekné svetlo,krásna štruktúra snehu.

  • tomas.starik
    tomas.starik
    celkem 13 611 bodů
    |
    07.12.2005 16:50

    paradicka

  • Juraj Šebok
    Juraj Šebok
    celkem 11 793 bodů
    |
    07.12.2005 16:51
  • Pavel Tyle
    Pavel Tyle
    celkem 173 682 bodů
    |
    07.12.2005 16:57

    hlavně, žes nepadal ty :)

  • P V
    P V
    celkem 5 455 bodů
    |
    07.12.2005 17:15
  • Alexander Jamernegg
    Alexander Jamernegg
    celkem 23 119 bodů
    |
    07.12.2005 17:26
  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    07.12.2005 17:27

    nc

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    07.12.2005 17:30
  • mizer
    mizer
    celkem 775 bodů
    |
    07.12.2005 17:38
  • nip
    nip
    celkem 11 281 bodů
    |
    07.12.2005 17:38
  • AB
    AB
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 17:42

    Moc mi nesedi nazev (spis to vypada, ze si nalezl nekde dost bokem :-), ale to je detail. Jinak super.

  • Milan Šulo
    Milan Šulo
    celkem 12 087 bodů
    |
    07.12.2005 17:57
  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    07.12.2005 18:03

    nádhera

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    07.12.2005 18:05

    mňam

  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    07.12.2005 18:09

    4-5 pekne ale nezvladnuty prevod do BW

  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    07.12.2005 19:08
  • Jaroslav Staněk jaro
    Jaroslav Staněk jaro
    celkem 10 112 bodů
    |
    07.12.2005 19:09

    hezká kresba ve sněhu, ale kompozičně to dnes není to pravé ořechové
    5+

  • ľubo augustinský
    ľubo augustinský
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 19:25

    fantastické

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    07.12.2005 19:56
  • Rasto S
    Rasto S
    celkem 13 653 bodů
    |
    07.12.2005 19:57

    ok... 5+ nieco mi tam nesedi,ale neviem co.

  • Kamil Šrubař
    Kamil Šrubař
    celkem 15 297 bodů
    |
    07.12.2005 20:00
  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    07.12.2005 20:05

    ano

  • Alt176 HonzaČerný
    Alt176 HonzaČerný
    celkem 12 101 bodů
    |
    07.12.2005 20:08
  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    07.12.2005 20:20
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 20:31
  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    07.12.2005 20:40
  • Martin Skřivánek
    Martin Skřivánek
    celkem 97 544 bodů
    |
    07.12.2005 20:41
  • RP 1
    RP 1
    celkem 0 bodů
    |
    07.12.2005 21:05
  • Martin Reháček - MRK
    Martin Reháček - MRK
    celkem 7 802 bodů
    |
    07.12.2005 21:28
  • Kill Bill
    Kill Bill
    celkem 24 517 bodů
    |
    07.12.2005 21:30

    +, nadhera, mal by si vydat knihu s horskymi fotkami. brilantne...

  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    07.12.2005 21:33
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    07.12.2005 21:43
  • Lpn
    Lpn
    celkem 7 285 bodů
    |
    07.12.2005 22:14

    prijemna zimofka :)

  • Marek Bradáč Ballue
    Marek Bradáč Ballue
    celkem 28 125 bodů
    |
    07.12.2005 22:32

    pěkné

  • Peter Drančák
    Peter Drančák
    celkem 70 725 bodů
    |
    07.12.2005 22:48

    6+ /Emile, tohle je fajn... (Heckel)

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    07.12.2005 22:52
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    07.12.2005 23:00

    líbí

  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    07.12.2005 23:16
  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    07.12.2005 23:19

    6++ pěkná

  • Michal Čábela
    Michal Čábela
    celkem 30 396 bodů
    |
    07.12.2005 23:51

    pekne...s mackama jsme valcili podobne.:-) Mozna bych tu fotku srovna podle krize...i kdyz pada.:-)Krasna fotka!

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    08.12.2005 00:07
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    08.12.2005 06:57
  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    08.12.2005 07:18

    Pre mňa je to krásna fotka

  • Vít Rýdl
    Vít Rýdl
    celkem 11 783 bodů
    |
    08.12.2005 07:19
  • Marek Svoboda 1
    Marek Svoboda 1
    celkem 111 938 bodů
    |
    08.12.2005 07:34

    Pecka

  • Mišo . Kántry . Tekeľ
    Mišo . Kántry . Tekeľ
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 07:40

    ano výborná fotka

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    08.12.2005 07:56

    BW ako ma byt...super
    p.s. kompo je podla mna horsky krasna

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    08.12.2005 08:03
  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    08.12.2005 08:13
  • Josef Malý Pepa z depa
    Josef Malý Pepa z depa
    celkem 29 184 bodů
    |
    08.12.2005 08:15
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    08.12.2005 08:17
  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    celkem 81 361 bodů
    |
    08.12.2005 08:23

    mě se to líbí

  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    08.12.2005 08:36

    dobré

  • Róbert Štefanka
    Róbert Štefanka
    celkem 53 871 bodů
    |
    08.12.2005 08:55
  • Paris
    Paris
    celkem 218 bodů
    |
    08.12.2005 09:04

    nazdar Emčo, dobrá práce!!!
    PS: a stejně seš magor :-)) Kam to pořád lezeš?! Já už na ty tvoje fotky nebudu koukat, protože mě z nich rozbolely nohy a roztřásla mnou zima :-)))

  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    08.12.2005 09:14

    padaaaa.... :o)))

  • Fotograf 96
    Fotograf 96
    celkem 22 bodů
    |
    08.12.2005 09:33
  • Marcel Fujcik - MARF
    Marcel Fujcik - MARF
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 10:36
  • Ronies ZB
    Ronies ZB
    celkem 7 bodů
    |
    08.12.2005 10:53
  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    08.12.2005 12:29
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    08.12.2005 12:50
  • Milan Bača
    Milan Bača
    celkem 68 021 bodů
    |
    08.12.2005 13:08
  • Mirabilis
    Mirabilis
    celkem 33 801 bodů
    |
    08.12.2005 14:04
  • Vilém Figalla _ Figi _
    Vilém Figalla _ Figi _
    celkem 94 761 bodů
    |
    08.12.2005 14:22

    horské čb fotky se mi moc líbí

  • Vlado Orolín
    Vlado Orolín
    celkem 26 222 bodů
    |
    08.12.2005 14:53
  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    08.12.2005 15:15
  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    08.12.2005 17:19
  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    08.12.2005 21:39

    supr:)
    6+

  • MarK Iceman
    MarK Iceman
    celkem 5 117 bodů
    |
    09.12.2005 21:42

    Parada

  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    10.12.2005 10:14

    ;o)

  • Mišo Bebjak
    Mišo Bebjak
    celkem 8 389 bodů
    |
    10.12.2005 12:24
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    10.12.2005 17:38

    nádhera, super kresba

  • Milan endy Jankovič
    Milan endy Jankovič
    celkem 8 257 bodů
    |
    10.12.2005 18:16

    ... jo, jdou ti skvěle i BW...

  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    10.12.2005 18:26

    6+

  • Martin Dekan 1
    Martin Dekan 1
    celkem 5 188 bodů
    |
    10.12.2005 23:11
  • Martin Šťastný Stagr
    Martin Šťastný Stagr
    celkem 9 420 bodů
    |
    11.12.2005 08:34
  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    11.12.2005 18:50
  • Slava Slavik
    Slava Slavik
    celkem 17 693 bodů
    |
    12.12.2005 02:56
  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    12.12.2005 17:30
  • Darka
    Darka
    celkem 72 831 bodů
    |
    12.12.2005 17:32

    pekné

  • Michal Kvarda
    Michal Kvarda
    celkem 116 301 bodů
    |
    12.12.2005 18:06

    6+
    Vzdy je to jednou poprve:-)

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    12.12.2005 18:17

    -> Michal: to je pravda, ale na druhou stranu, těžko na cvičišti, lehko na bojišti... Lenka se mi před prvním výletem s mačkama smála, když jsem chtěl aby si je obula v obýváku na koberci... a jak se jí to hodilo, když jsme to pak potřebovali na svahu :)

    každopádně doufám, že to bereš jako pochvalu toho, jak s váma dvěma bylo fajn...

  • Denis Forbrich
    Denis Forbrich
    celkem 26 324 bodů
    |
    12.12.2005 19:33
  • Michal Kvarda
    Michal Kvarda
    celkem 116 301 bodů
    |
    12.12.2005 20:17

    S treninkem by to bylo lepsi, ale aspon byla legrace:-) Uz mi to zacina zase chybet.

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    12.12.2005 20:39

    -> Michal: to mi povídej, ale vidím to teď bledě... :(

  • Michal Kvarda
    Michal Kvarda
    celkem 116 301 bodů
    |
    12.12.2005 21:05

    ja bohuzel taky :-(

  • Zdeněk Prouza
    Zdeněk Prouza
    celkem 28 348 bodů
    |
    12.12.2005 21:30
  • Zdenek Vokoun
    Zdenek Vokoun
    celkem 20 414 bodů
    |
    15.12.2005 10:31
  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    18.12.2005 19:43
  • Josef Omelka peppe
    Josef Omelka peppe
    celkem 0 bodů
    |
    18.12.2005 21:40
  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    19.12.2005 07:36
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    19.12.2005 09:31

    Fantastický pohľad

  • Peter Kurtis JacQueS
    Peter Kurtis JacQueS
    celkem 39 373 bodů
    |
    19.12.2005 17:02

    super, ...fajn svetlo :o)

  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    19.12.2005 21:37
  • Rosťa Raška
    Rosťa Raška
    celkem 0 bodů
    |
    20.12.2005 18:46
  • Radek Skoupý
    Radek Skoupý
    celkem 79 076 bodů
    |
    22.12.2005 13:23

    +++++++++++++++++++++++++++

  • Jaroslav Pavlíček
    Jaroslav Pavlíček
    celkem 9 448 bodů
    |
    27.12.2005 21:01
  • gabormen
    gabormen
    celkem 10 456 bodů
    |
    29.12.2005 16:45
  • ILEM 77
    ILEM 77
    celkem 5 404 bodů
    |
    11.02.2006 21:23
  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    27.04.2006 13:48

    No ta je :))) Taky bych to chtěla fotit, ale já bych tam nevylezla :(((

  • Pavla Bártová
    Pavla Bártová
    celkem 2 866 bodů
    |
    09.10.2006 09:27
  • Martin 16
    Martin 16
    celkem 0 bodů
    |
    18.02.2007 10:40
  • Beduin
    Beduin
    celkem 2 868 bodů
    |
    08.03.2007 13:07

    moc pekne...

  • Marie Trčková 1
    Marie Trčková 1
    celkem 0 bodů
    |
    29.05.2007 16:55
  • Jana Slaměná
    Jana Slaměná
    celkem 0 bodů
    |
    22.08.2007 16:38
  • Pali TRPAS Hradiský
    Pali TRPAS Hradiský
    celkem 2 445 bodů
    |
    10.09.2007 21:11

Další informace

Vloženo: 7. 12. 2005
Album: * Alpy - Stubai *
Zobrazeno: 305 x
Fotoaparát: Canon EOS 10D

Štítky fotografie

  • cestování 26670x
  • hory 20038x
  • krajina 68026x
  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • Osvícený kraj 2
  • Ráno 3 km nad mořem
  • Hohe Riffler
  • Fotografování světla
  • Nový most
  • Brandenburger Haus, 3.277m
  • Toskánské horizonty
  • Eisenerzer Reichenstein
  • Ötztal - Hintereis
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Ve staré baště
  • Světlo a stín
  • Dům holubí...
  • Mlhavé ráno
  • Mlhavé ráno
  • ruční přenos fota na plátno
  • Hraní si u vývěry haldy
  • Rybářovo ráno
  • v ohrožení
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.