Gorila nížinná ze ZOO Praha,miluji lidoopi a tak je stále fotím.Tento snímek mi připoměl obrázek ze staré učebnice dějepisu,který maloval pan malíř Burian.Stajně jako naši předci si gorily staví na spaní ve větvích hnízda.Shinda i když se narodila v zajetí to umí také,ale jinak spí na zemi.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jooo, pohoda musí být...
A má ustláno, moc pěkná.
:)
celá moje sousedka:)
vyborna
:) moc pěkná
6- pokusil bych se projasnit stín v oblasti očí.
:-D pěkný... akorát... čí to je končetina který čouhá ze slámy? jinka moje výhrada... moc s emi nelíbí neprokreslená srst. ale to je jediná, jinak se mi to líbí
moc pěkný!
krásne...
5++
máš pravdu, Burianovým lidem se podobá ;-)
6+
***
6-
Líbí
dle mého názoru "nesedí" barva opice!