... aneb když není mlha, tak si ji vyrobíme sami...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Velmi pekné :-)
Parádní (i smrad,cítím ho až sem).
Myslim ze v cernobile variante by to bylo o tridu lepsi.
dobrý efekt, ale ekologická fotka to moc není :-)
radsej prevod do bw, inak fajn. Ak je ten dym zámerny tak u Nás by si už mal na krku smbákov.
Dobrý nápad a já pořád čekám na mlhu :)
5+, ;)
5+
pěkné světlo
kdybys šel blíž, aby to bylo celé pod "mlhou" jenom ten strom bez ničivého spodku, bylo by to na sedmu
no u mna je to za 7
líbí
velmi pěkné
Díky všem za komentáře. Zaujalo mne to slunce svítící skrz větve a ten kouř. Jenom vítr se tak nepravidelně točil, že by se tahle fotka dala zařadit do kategorie "momentka", na nějaké ohlídání kompozice nebyl čas. Z cca 10 pokusů vyšla uspokojivě tato.
5+
pěkné
moc pěkné
dobry motiv
Moc pěkné.
+