upravil jsem tuhle fotku podle vašich reakcí, snad je to teď lepší, Díky!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Perfektna fotka! Vitaj
6+1
pekny mimatko:)
Dobrá
deculo zlaté...fotka nie príliž...farby OK...pusu a briadku ma rozmazanú 5+
vítej na FA
jen tak dále
6+
6++ pravý očko (z našeho pohledu) mělo být ostřejší!
supr fotka - takovou fotku bych si jako dítě moc přál mít (a prohlížet si jí po 20-ti letech, to by bylo něco ;)
Vítej na FA...
Dobrá práce.
6+
ježiš to je kouzelný:)
to hezký mazlík...výraz (kukuč) chlapečka je moc milý, fotka super... 6+1 pro povzbuzení
skoda te hloubky ostrosti, leve oko uz neni ostre...
5+
mimouš je dobrej
Mimouš je krásnej .. a má krásný jméno :-)
jujki Hezký kukuč
nádhernej mimínek
Mimouš je krásnej.
na zaciatok super 6+1 ...ten maly je zlaty :)
...silně emotivní ;o)
WELCOME!
ovela lepsie...parada
Jo moc hezké
vítej
mimi i foto super
Tahle je mnohem lepší než ta druhá, tady už má barvu o hodně lepší, už je to skoro normální evropská pleťovka...
Kompozičně stejně jako ta další je výborná
:o))
5+
uff, nádhera!
pekna, este by som malinko doostril oci inak fajn;
krásný mimčo :)
líbí se a moc...
juj hezky
nevim jestli hodnotim roztomilost ditete nebo fotku ale je to perfektni :)
OK