tu pridávam jednu z posledných letných dní, keď začali lietať Babôčky pávooké. Na záhone ich bolo hádam aj dvadsať.
Fotené Minolta Dimage 7 v režime makro.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Je to na mě až moc ostré.
5+
pěkná kompo, pěkné pozadí
vpoho
5+
skvěle agresivní fotka!
5+
no jo, ostrost přesně kde má být ;-)
vďaka za záujem a reakcie. Pôvodne som to mal pripravené vo veľkosti 800x600 ale pri vkladaní ma server vrátil, veľkosť prekračovala 200 kB. Tam to bolo ešte lepšie.
tak příště nech 800*600 a jen sniž o pár procent kompresi ;-). jakej používáš soft?
6/5
5+
+
5++ povedená :) Jen bych si ji nedala na stěnu kvůli té červené ;)
Teda kdyby Ti zapózovala na žluté kytce, bylo by to za 7, líbí:-)
to Nikk: že by tá červená až natoľko dráždila zmysly
to Zdenka: smola, v celej záhrade nebol rozkvitnutý ani jed žltý. Bola by to moja prvá sedmička.
super
hezkej
Pekné
peknej motylek... :-)
Také krásný
Na žlutém květu by vynikl lépe, nicméně povedená fotografie.
pěkný.
krasna
6-
...škoda že tak natěsno
to už jsem bodoval :)))
super
povedené
:: 5+ pěkný kousek :-) ::