Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+1 za cistotu a pekny barvy. jinak kompo me moc nenadchlo :)
5+
souhlasím - čisté a pěkné barvy
z kanona pekny barwy no problem. kompozicja jest problematiczna. 5-
pekne farby a zaujimavy objekt :)
Interesujace zdjecie. :-) 5+
5++
cześć :) takie zdjecia sa bardzo interesujace ... mysle, ze trafnie znajduje sie ta fotografia w kategorii architektury :) podoba mi sie :)
hm...
:: Hodně přesvícených míst. ::
Fajn :)
Pěkné :-)
6-
kompozycja :-(
po polsky neviem, ale napisem ti tolko, ze sa mi fotka paci a ze ma zaujala.. :)
Pěkné.
hezké..5++
5+
líbí :)
..
moc krásný, čistý barevný
... zaujmava...