•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 475 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Dobré ránko

453(4.6) 48 hodin: 97 (4.0)
Šulo Šulo (5 226 bodů)
V galerii: Krajina

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    23.10.2005 18:35
  • jolly
    jolly
    celkem 724 bodů
    |
    23.10.2005 18:37
  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    23.10.2005 18:38
  • MarK Iceman
    MarK Iceman
    celkem 5 117 bodů
    |
    23.10.2005 18:41

    Fotka ma spousty prepalenych mist, ale nejstrasnejsi ze strasnych je ramecek ... ;-)

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    23.10.2005 18:41
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    23.10.2005 18:42

    3-4

  • Red.Dragon
    Red.Dragon
    celkem 35 bodů
    |
    23.10.2005 18:57
  • K r i s t ý n a  www.pagacikova.estranky.cz
    K r i s t ý n a www.pagacikova.estranky.cz
    celkem 0 bodů
    |
    23.10.2005 19:00
  • Miroslav Struhár
    Miroslav Struhár
    celkem 33 114 bodů
    |
    23.10.2005 19:05
  • Marek Thun
    Marek Thun
    celkem 8 276 bodů
    |
    23.10.2005 19:18

    Nebylo by to spatny ale ten ramecek je hrozny

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    23.10.2005 19:43

    4/5 - klonila bych se nakonec i k pětce, ale kazí to vážně šílený rámeček a ty přepaly

  • Tesa
    Tesa
    celkem 0 bodů
    |
    23.10.2005 19:43
  • jerabek-foto
    jerabek-foto
    celkem 52 379 bodů
    |
    23.10.2005 20:18

    rámeček mínus

  • Marek Bojarski Łęczyca - Poland
    Marek Bojarski Łęczyca - Poland
    celkem 9 757 bodů
    |
    23.10.2005 20:25
  • Miroslav Urik
    Miroslav Urik
    celkem 62 437 bodů
    |
    23.10.2005 20:27
  • Pavel Toman
    Pavel Toman
    celkem 14 825 bodů
    |
    23.10.2005 20:42
  • Ján Macho
    Ján Macho
    celkem 87 400 bodů
    |
    23.10.2005 21:07
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    23.10.2005 22:47
  • franki
    franki
    celkem 2 056 bodů
    |
    24.10.2005 07:07
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    24.10.2005 07:10

    4/3

  • zdeno v
    zdeno v
    celkem 76 054 bodů
    |
    24.10.2005 08:30
  • Zara_7
    Zara_7
    celkem 1 263 bodů
    |
    24.10.2005 10:52
  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    24.10.2005 14:07

    :))) lepsia ako ta minula, s tym ramcekom si to uz preexperimentoval, viac jednoduchosti do toho...genialita takych veci ako je schod, koleso a kniha spociva prave v ich jednoduchosti :)))

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    24.10.2005 14:11

    dufam, ze som ta tym komentarom aspon pobavil :)

  • Martin Miškovský
    Martin Miškovský
    celkem 24 295 bodů
    |
    25.10.2005 17:14
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    26.10.2005 19:38
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    27.10.2005 07:40
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    27.10.2005 14:32
  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    29.10.2005 13:09
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    30.10.2005 14:58
  • Lenka Holubářová lemur
    Lenka Holubářová lemur
    celkem 5 889 bodů
    |
    30.10.2005 15:08

    4++

  • chulian
    chulian
    celkem 1 171 bodů
    |
    30.10.2005 15:10
  • Johny Holý
    Johny Holý
    celkem 409 bodů
    |
    30.10.2005 15:20
  • najtrou
    najtrou
    celkem 0 bodů
    |
    30.10.2005 15:23

    :)

  • Crocodyl
    Crocodyl
    celkem 35 283 bodů
    |
    30.10.2005 15:46
  • Andrea 2
    Andrea 2
    celkem 671 bodů
    |
    30.10.2005 15:51
  • Ašuša
    Ašuša
    celkem 3 493 bodů
    |
    30.10.2005 16:04

    -

  • Fotograf 48
    Fotograf 48
    celkem 0 bodů
    |
    30.10.2005 18:08

    Ahoj, škoda toho rámečku, jinak docela fajn :-)))
    4++

  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    30.10.2005 18:48

    nebyt toho ramecku a tech prepalu tak by to byla supr fotka...
    taky 4++

  • sirAndrew
    sirAndrew
    celkem 0 bodů
    |
    31.10.2005 13:16

    taketo rana milujem. inak sa ako dari?

  • sirAndrew
    sirAndrew
    celkem 0 bodů
    |
    31.10.2005 13:16

    sorry, chybicka sa vludila...:o)

  • Roman Löwinger
    Roman Löwinger
    celkem 1 001 bodů
    |
    01.11.2005 08:55

    no ale odmyslel jsem si ten duorámeček ...

  • Mirek Kaiser
    Mirek Kaiser
    celkem 34 905 bodů
    |
    01.11.2005 09:18
  • Lukáš Vacek
    Lukáš Vacek
    celkem 14 303 bodů
    |
    01.11.2005 21:47

    fajn, ale proc ten ramecek, achjo.. :(

  • Petr Scháněl
    Petr Scháněl
    celkem 10 900 bodů
    |
    01.11.2005 23:47

    Rámeček nehodnotím

  • Veronika Modlingerová
    Veronika Modlingerová
    celkem 1 941 bodů
    |
    02.11.2005 13:21
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    02.11.2005 21:13

    Ej tady je škoda světla.

  • Jiří Rösner
    Jiří Rösner
    celkem 4 153 bodů
    |
    02.11.2005 21:41
  • ČUK 1
    ČUK 1
    celkem 38 045 bodů
    |
    02.11.2005 22:29

    5++ rámeček:-(

  • Jitulka75
    Jitulka75
    celkem 18 265 bodů
    |
    02.11.2005 22:44

    dodatečně vítej :) jinak všechno už bylo napsáno :)

  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    03.11.2005 07:34
  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    03.11.2005 07:50
  • Pavel Šlampa
    Pavel Šlampa
    celkem 4 662 bodů
    |
    03.11.2005 23:59
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    04.11.2005 05:02
  • Jago
    Jago
    celkem 1 367 bodů
    |
    05.11.2005 09:20
  • vojkovsky.com
    vojkovsky.com
    celkem 0 bodů
    |
    05.11.2005 14:22

    5-
    ten vnitrni ramecke to kazi !!!

  • Vladimír Pelašenko
    Vladimír Pelašenko
    celkem 10 158 bodů
    |
    05.11.2005 18:55

    Rámeček nehodnotím. Dobrá atmo, ale vadí mi přepaly. Ikdyž kompakty jsou dost limitovaný. Celkově líbí.

  • milda Miloš K.
    milda Miloš K.
    celkem 62 437 bodů
    |
    06.11.2005 19:00

    trochu přerámečkováno, jinak dobrý

  • Čerťule ČEROVSKÁ
    Čerťule ČEROVSKÁ
    celkem 10 967 bodů
    |
    06.11.2005 23:34
  • Peter Kuric
    Peter Kuric
    celkem 16 280 bodů
    |
    07.11.2005 16:39

    toto mi reže zatial najviac

  • Michal Kopeček
    Michal Kopeček
    celkem 11 526 bodů
    |
    08.11.2005 01:01
  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    12.11.2005 19:31
  • Milana 1
    Milana 1
    celkem 2 633 bodů
    |
    15.11.2005 23:05
  • drayz
    drayz
    celkem 7 455 bodů
    |
    16.11.2005 07:33
  • DD 1
    DD 1
    celkem 0 bodů
    |
    16.11.2005 16:24

    rámeček

  • Miroslav Žďárský aka Paski
    Miroslav Žďárský aka Paski
    celkem 25 986 bodů
    |
    16.11.2005 17:16
  • Non Phixion
    Non Phixion
    celkem 7 696 bodů
    |
    18.11.2005 17:42

    rámeček mi k tomu nesedne

  • Martin Skřivánek
    Martin Skřivánek
    celkem 97 544 bodů
    |
    18.11.2005 18:11
  • Tereza Soukupová Stalefish
    Tereza Soukupová Stalefish
    celkem 9 600 bodů
    |
    20.11.2005 11:48

    me se
    to libi

  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    20.11.2005 16:20
  • LP offline - -
    LP offline - -
    celkem 61 828 bodů
    |
    20.11.2005 21:59
  • Peter Duchovič
    Peter Duchovič
    celkem 23 212 bodů
    |
    21.11.2005 22:49

    je to pekne --- ale rozmyslam, ci ta hmla je prava -- uz som tu niekde na fa videl umelu hmlu

  • silvia s.
    silvia s.
    celkem 1 157 bodů
    |
    22.11.2005 17:02

    hey dula, to je co za ramik????????????
    ale na, za tu peknu hmlu..

  • Oskar Macek
    Oskar Macek
    celkem 33 150 bodů
    |
    27.11.2005 11:49
  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    27.11.2005 12:12

    kdyby to bylo větší, bylo by to zajímavější

  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    02.12.2005 18:23
  • LB
    LB
    celkem 0 bodů
    |
    04.12.2005 12:07
  • babu
    babu
    celkem 559 bodů
    |
    07.12.2005 15:07
  • marťule 1
    marťule 1
    celkem 29 227 bodů
    |
    07.12.2005 23:47

    mně se líbí...a vodu mám ráda:)

  • Viktor M.
    Viktor M.
    celkem 13 526 bodů
    |
    17.12.2005 22:58
  • Milan Satke
    Milan Satke
    celkem 0 bodů
    |
    24.12.2005 15:28
  • anyone
    anyone
    celkem 16 286 bodů
    |
    29.12.2005 23:38

    škoda že to není větší

  • Ot s
    Ot s
    celkem 18 417 bodů
    |
    30.12.2005 08:17

    fotka líbí, ale rámeček ne

  • Fotograf 118
    Fotograf 118
    celkem 0 bodů
    |
    30.12.2005 22:56
  • Pavel Hnízdil 1
    Pavel Hnízdil 1
    celkem 14 684 bodů
    |
    01.01.2006 17:36

    ten opar je pěkný a o rámečku už ti napsali

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    01.01.2006 18:55

    ta hmla je super... ramik, no bolo spomenute, ze asi takto nie :) ...ale ked da niekto 3 mal by to aj zdovodnit...

  • Šulo
    Šulo
    celkem 5 226 bodů
    |
    01.01.2006 18:57

    tak už to tu chodí :)

  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    03.01.2006 22:51

    4++

  • Palo F.
    Palo F.
    celkem 11 975 bodů
    |
    07.01.2006 17:05
  • Vojta Matras 2
    Vojta Matras 2
    celkem 618 bodů
    |
    11.01.2006 06:52
  • Jaroslav Špaček
    Jaroslav Špaček
    celkem 10 537 bodů
    |
    15.01.2006 12:48

    ..trochu větší..no a s rámečkama mám taky někdy problém..

  • Tereza Kalcovská
    Tereza Kalcovská
    celkem 3 533 bodů
    |
    16.01.2006 18:24
  • Mária Melicherčíková
    Mária Melicherčíková
    celkem 22 507 bodů
    |
    19.02.2006 15:31

    !

  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    21.02.2006 11:39

    Chcel by som vedieť, kde to je. Tipujem to na Váh pri L. Hrádku.

  • František Reischl
    František Reischl
    celkem 7 788 bodů
    |
    22.02.2006 17:46

    rámeček to dost pokazil

  • wyma
    wyma
    celkem 8 293 bodů
    |
    24.02.2006 21:40

    líbí...

  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    25.02.2006 09:14

    keď si odmyslím rámik.. joo..

  • Slávek 4
    Slávek 4
    celkem 11 803 bodů
    |
    18.03.2006 15:58

    pěkné, až na rámeček.

  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    20.03.2006 14:05

    skoda ze to mas tak male,vypada to docela dobre

  • KAMI
    KAMI
    celkem 14 709 bodů
    |
    30.03.2006 17:29

Další informace

Vloženo: 23. 10. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 166 x
Fotoaparát: Canon PowerShot S70

Štítky fotografie

  • krajina 68026x
  • voda 14655x

Další fotky autora

  • Diaľnica ...
  • ... melanchólia ...
  • Čmeliak
  • Pohodička
  • Môj domček ...
  • Zelené údolie  ( ... modrá je dobrá ... )
  • Pleasant prison
  • Farby jesene
  • *** Auto *** Portrét ***
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Jezero     Jasna
  • V zeleném objetí pálavském
  • Soutěska
  • Bylo jich pět
  • Sečská přehrada
  • Důl Darkov
  • ...svítání na Šumavě...
  • Linie v zapadajícím slunci
  • Útesy
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.