Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
1 rada: nabuduce vkladaj fotky, ked je na fa aj niekto iny a nie iba ja.. OK?
Teraz uz vsetci spia.. :)))
prostě dobrá fotka
Mohls nechat víc místa okolo, jinak fajn. 6-
na tesno
moc utlačovaný choroš - více prostoru bych mu nechal, jinak moc fajn
líbí
jeto pekné :-)
pěkná , více místa kolem-už bylo řečeno
4+
Trochu tomu chyba ukotvenie dost to plava v priestore.....
5+
Ondro, paráda. Tu sa huby moc nechytajú. "Proste dobrá fotka" a 4 body. U mňa za 7.
5-
na tesno az prilis ;o)
:o)
pěkné