Death Valley - záber z cestovania po juhozápade USA
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moje oblíbená hříčka... ;)
jak z nejake reklamy :)
:o))
:))
hi. hodne povedene. cloveka to po ranu pekne rozveseli. hned se mi bude lip pracovat. diky
super náladu to má
líbí
:)
:-)
Fakt pekne
super
:-)
dobrý
ten v tech cervenych trenkach ma ale vyskok :)))))
fotka super
:)
heeej tam sme boli aj my prednedavnom. super fotka ale na oblohe a okolo ludi dost vidno kompresiu
5+ :)) mozna min komprese - je to uz dost videt a do limitu jsi mel jeste 130kilo..
Jinak fajn vesele foto jak z reklamy.
hezká reklamní fotečka
dal bych to do reklamy :)
:)
OK !! :))
Super nálada ...
super...
fotka jak do fotobanky!
pěkně poletujou :-))
tolik radosti si zaslouží 6ku i přes drobné technické nedostatky :-)
super. Ten v tom žltom tričku nejak trpí, či sa mi to len zdá?
:D
:))
super!!!
:-)
Výborná fotografie bez výhrad. Vyborná nálada na hezkém místě.
:)))
Do fotobanky s ní :)
veselé
super
fakt supr! :) pohoda...jj prazdniny :)
5++
Ta fotka se mi líbí, šťastné plachtící výrazy, 210cm vysokej Brazilec, kterej všecky utáhne, jo!
super nalada.. :)
To je musely setsakramentsky palit tlapky :o)
skvela fotka :-)
:o)
:-)
bezva, do současných prospektů aktivních, veselých a bezstarostných lidí obrázek jak vyšitý
bezva :)
super
Nic mi neříká!
Kdyby byli nahatý,tak je to za 8!
+
pekný okamžik
ten týpek co má 2,5 je super :))) 5+
hustárna:))zuppa fotka:)
6+
dost dobré ;)
Dobry ... ;-)
:-)
pěkné
...jo jo kdyby byly vsechny fotky z dovolenejch aspon takovyhle... to by bylo :-)
jojojo dost dobra fotka takova vesela a dobrodruzna zaroven proste dobrej napad.
Jak reklama na nějaký zájezd pro studenty apod :)
trošku bych to jinak oříz - jinak krásné
:) dobry moment
Moc (pří)jemná fotka. Pěkné.
Dobre Janko
8)
HA HAAA! :o) Super.. fakt z toho cisi super nalada, prchavost okamziku a hlavne POHODAAAA! :o) Super :) P.S 20D zdravi 20D :))
nadherna pamatka...takoveto fotky se musi strezit jako oko v hlave...takove se znovu nenafoti...
Tak ta se povedla .. to nešlo vzít líp :)
jako Vojta Herout...ale né do fotobanky, ale rovnou nějakému mobilnímu operátorovi nebo bance..prodat za nějakou slušnou sumičku (ala "program pro mladé" :)
:) pobavilo :)
dobrá blbost :)
fun
5++
super!
:)
bejt to rodinka je to za 7 :)
no co napsat...rozhodně to vyloudí úsměv :)
to su mimozemstania????
povedené a velmi příjemné foto!
pěkný, dobrej okamžik
5+
:o) líbí
take fotky, kde ti skacu ludia sa mi pacia. je to skratka zive, ako keby ti tam mali pozovat. vidno, ze sa vam pacilo