Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekné 6++
5+++ fajn bouřková atmoška,asi bych tam nestál :o)))))
Fajn foto!!! Na tom kopci som uz par krat bol super vyslam su tie posledne metre na vrchol :)
-
já teda nevím, mě se ty barvy moc nezdají
5+
připadá mi to strašně bledé, bez barev. Chtělo by to si trošku pohrát s kontrastem a sytostí barev
2 Lukas Walach: ..no ja som sa s tytm "pohral"...a to bol moj umysel aby to nebolo take syte...vsak v burke nieje predsa vsetko krasne farebne...ja teda neviem...
5+
Môj najobľúbenejší kopec