Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tak tahle je super fakt dobrý
!!! kurna...takhle na me cucela stara kdyz sem ji rekl ze je blba jak modrooka blondyna :D...a ona faktr byla modrooka :D
tak to má silu
pekné
Psycho! :)
Paráda!
skéro je ženáč? :P
dobré:)
iggy....ee :D...zatim :D
horror
tak to je dobra masakra :)) minula fotka je podle toho nic :)) fakt dobry ulet :) kdyz se clovek zakouka do oci :))
:) moc líbí
supr!!!!!!!
:-)
podarene
:D
:-}
ked sa na to divam nemozem sa prestat smiat .... super ;o))
atmosféra: před branami šílenství. oceňuji.
ospravedlnte ma tlacia sa mi zuby :)))
:D
to je podoba:o))))
dobryyy
7