Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Líbí...!
***
Velmi zdařilé! Gratuluji!
6-
velmi pěkné, možná bych uřízl kousínek zprava...
:-) super
Moc pekne
od Charlies
supr
6/6
moc povedené
parada
Super
hezky prokreslena zed
6 ++
je to naprosto skvělý a ta sedmička není z kamarádství* ;)
*kdo nečetl jedno z hodnocení u mě, nepochopí
pěkné
Všestraně vynikající a výjimečná fotografie!! :)
6+ parada