Pěkný den všem,
Foceno na Mílovském rybníce na Vysočině
tech info:
_______________________________________________
Změněno 14. července 2005 20:35:38
Blesk Ne
Doba expozice 1/160 s
Clona 9.00
Max. clona 3.48
Ohnisková vzdálenost 18.00 mm
Ohnisková vzdálenost (EQ35mm) 27.00 mm
ISO 320
Fotoaparat Nikon D70
_______________________________________________
Děkuji za komentáře
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
neskúšal si zosvetliť ? 5+++
líbí
ja myslel ze to sou milovy...ne mílovy...kde si to cetl??se divam tady na mapu vysociny avidim kratky i....a k fotce..pekna...ale ty lodky budto vic nebo min
Pěkné :-)
omlouvam se na nazev, mam tam chatu a jezdim tam od mala a tady to napisu blbel, no spravne je milovy diky za upozorneni :) stydim se :)
ja tam jezdim uz 6 let :-)...a sem tam snad kazdej vejkend :-)....a nestyd se...:D
Líbí.
chcelo by to zdramatizovat a ta lodka tam byt nemusela.
+