Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pro me průmerná fotka, ktera me nenadchla.. promin
Trošku mi vadí to vlevo dole ale jinak je to pěkná fotka.Výhrada maličká takže 6-
díky! mame tady 35°C ve stinu tak takovahle fotka opravdu potesi!
Tak tohle je fakt pěkná fotka....
...možná bych trochu řezal levý kraj ale jinak líbí ;o)
4++
++
Nestraš se zimou, ale je to hezký
super vrátane tonovania
paráda
mc hezké
Jak někdo může napsat průměrná fotka? Nechápu.
Taky bych říznul u toho kmenu na levé straně.
pěkné
jo..
moc pěkný, napadá mě 6 statečných...
6- ten rámeček na to jak moc hezká je to fotka pdvádí pozornost