Nafoceno na Mistrovství Světa v tabečních show 2004
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zase tak malé?..proč?
ako Tomáš
také účelový výrez ale možno sa mýlim
dobre..ale je fakt ze dost male
Zdravím původní velikosti mám uloženy někde na doma na CD, toto je z mé galerie na netu. Chtěl jsem znát názor vás odborníků na zachycený okamžik a pak i na celkovou kvalitu. Moc díky za vaše názory. ML
moment zachycený na fotce je (podle mě) super, ale technická kvalita fotky je e-ee - proto 4 (viz komentáře výše)
nazov mi vobec nesedi, zasumene, umelecka fotografia to nie je urcite
3+1
malé...
technicka kvalita
jako ostatní, je to fakt malé
Trochu malé,TK. Tabeční show ?