Nafoceno na svatební oslavě v nejmenované restauraci...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:-x
nech jej/im to vydrzi:-)
:o)
Nehrané!To je +
v barvě je ten nekontrast o poznání snesitelnější... jaké ISO? čím jsi to odšumoval, nešťastníku? ;)
tato fotka se mi fakt líbí - ma v sobě kouzlo okamžiku
5+
5/4