Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Je to malba nebo nějaké prolínání pomocí softweru ?
ani jedno, ani druhé, nelíbí se? aspoň se zas dostanu do TOP :lo)), už se těším
Mě prostě zajímá, jak to mohlo vzniknout, - co na tom vidíš špatného? Je to docela zajímavé díky těm kvítkům a že se ocitne v TOP je docela dobře možné, - to si vyřiď s tím algoritmem...;-)
atopický ekzém ? ?
"atopický ekzém ? ?..." - zobrazit celý komentář
já nevím, v kolik ten vlak jede, musíte se podívat do jízdního řádu...
"já nevím, v kolik ten vlak jede, musíte se podívat do jízdního řádu......" - zobrazit celý komentář
25.15
"ani jedno, ani druhé, nelíbí se? aspoň se zas dostanu do TOP :lo)), už se..." - zobrazit celý komentář