Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tahle je nej...horší že všech tří. Promiň, ale jako divákovi mi to opět nic nedalo a zpracování je opět tuctové, prostě cvak na dřevo.
Cvak dřevo - takhle se možná, Lenko Strnadová, díváte a fotíte Vy, j á ne, jinak byste v té kráse březové kůry viděla to, co já
Ráda se poučím. Moc mě zajímá co tam tedy v té kráse březové kůry je vidět... předem děkuji..
Nevidíte tvář ženy z profilu? pro vás, kteří nevidíte, podívejte se v nabídce nejnovější fota, na menší fotce je to lépe vidět, i když já ji viděla hned, jak jsem kmen našla, to je to "cvak dřevo". A Vy až půjdete ven, kde cestou bude bříza, zastavte se u ní, má jedinečnou nádhernou kůru, plnou ornamentů a pak budete vědět, o čem píšu , díky
Něco Ti řeknu, Verulindo, - po Tvém objasnění tam skutečně tvář ženy z profilu je rozpoznatelná, dívá se z našeho pohledu doprava, ale zatímco na velkém monitoru pc je to příšerně neostré, na mobilu je to mnohem lepší. Tady bude problém hlavně ve velikosti fotografie...(asi)
"Nevidíte tvář ženy z profilu? pro vás, kteří nevidíte, podívejte se v..." - zobrazit celý komentář
Bohužel, já na těch tvých klaccích nevidím nic, ani když mi tak dobře napovíš. Ale inspirovala jsi jiného člověka a vložil také kus dřeva... pošlu odkaz, snad pochopíš, ale pochybuji...
PS: celý život žiju obklopena přírodou a lesy, do kterých občas zajdu, ještě když jsem nosila foťák na ktku, byla jsem s Badem v přírodě pořád, nemusíš mi vykládat o tom, jakou má bříza kůru. Představivost mám docela dobrou, myslím. A není moje chyba, že TO u tvých fotek nevidím. Chyba bude na druhé straně...
https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/542981/?page=fb37fb6e9b5b9b9823014474417a63ac
"Bohužel, já na těch tvých klaccích nevidím nic, ani když mi tak dobře..." - zobrazit celý komentář
mno Lenko Strnadová, myslím, že se ti to moc nepovedlo. To ,co jsi vložila je skutečně jen cvak na kůru bez dalších ambicí, i když technická kvalita je lepší. Tohle skutečně za moc nestojí, ale je v tom alespoň nějaký obsah
"Něco Ti řeknu, Verulindo, - po Tvém objasnění tam skutečně tvář ženy z..." - zobrazit celý komentář
je to přesně tak, jak píšete, dívá se doprava a je vidět krásně oko, větší nos i ústa a má vlnité vlasy a na velikosti fotek pracuji a budu pracovat už při samotném focení, snad se to zlepší, díky
"Bohužel, já na těch tvých klaccích nevidím nic, ani když mi tak dobře..." - zobrazit celý komentář
Ano, mnoho lidí nemá stejné oko jako já, a tak tam nic nevidí, jako Vy. Pořád píšete o chybách, místo abyste hledala něco pozitivního a odkazy nemusíte posílat, viděla jsem nově vloženou fotku s kůrou jako i ostatní, co sem autoři vkládají.,,děkuji
"mno Lenko Strnadová, myslím, že se ti to moc nepovedlo. To ,co jsi vložila..." - zobrazit celý komentář
Mno pane ozralej duchodce s letadylkem na zadech a s atomovou ponorkou na zachode ... jasny ... kdyby sem dala ten tvuj klacek 10metrovej prez celou obrazovku ten je daleko lepsi s uuuuzasnou kompozici .. furt meles blbosti a fotis samy blbosti ... ty tvoje uuuuzasny veljletovy cvaky me dycky dostanou. ... furt dokola chata , komin trochu zelene ... ve 12:00 odpoledne ... ty tvoje rozmazany kyticky jsou taky uzasny ... Rikam to furt dokola ... o kompozici nevis absolutne vubec nic ... o svetle uz ani nemluvim ... nejhorsi je jak ti to z nejakyho zahadnyho duvodu vsichni zerou ... jsi takovej celej uzasnej az nadprirozenej cvakal ...
"Mno pane ozralej duchodce s letadylkem na zadech a s atomovou ponorkou na..." - zobrazit celý komentář
jistě sis rozčilením cvrkl do trenek, tak si dej studenej hadr na hlavu a zas někam zalez osle
u mne se, prosím, nehádejte, děkuji
"jistě sis rozčilením cvrkl do trenek, tak si dej studenej hadr na hlavu a..." - zobrazit celý komentář
urcite ne rozcilenim ... valim se smichy jak jsi trapnej cela tvoje tvorba a tvuj zpusob mysleni ...
"urcite ne rozcilenim ... valim se smichy jak jsi trapnej cela tvoje tvorba..." - zobrazit celý komentář
Vyříkejte si to jinde. Tohle jsem opravdu spustit nechtěla, autorka si tyhle vaše kydy nezaslouží, chováte se stále jako ubožáci oba dva. Dovedu ocenit fotky všech... to, že se nesnesete vy dva... sem netahejte, zvláště, když vás o to autorka požádá.
...kdyby neměla pod nosem tu tmavou čáru, tak ji možná také vidím, ale připomíná mi spíš ovci. I když oko má ženské... A veř, že pozitivní věci najít umím, však i tobě jsem něco pochválila. A prosím, nevykej mi. Já zpočátku také vykala všem, tvrdili mi, že pokud máme stejný koníček, tak si všichni tykáme :)
"Vyříkejte si to jinde. Tohle jsem opravdu spustit nechtěla, autorka si..." - zobrazit celý komentář
jj mas pravdu ... me to taky vubec nebavi ... at si me mistr sveta fotografie vubec nevsima a je to ne ?
"Cvak dřevo - takhle se možná, Lenko Strnadová, díváte a fotíte Vy, j á ne,..." - zobrazit celý komentář