jj rok 2024 , to bylo dobry obdobi pro me , tohle melo ohromit jednu holku co miluje prirodu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
příroda s otevřenou papulkou :-))
:-)
Nepochybuju, že to zmiňovanou holku ohromilo... ;-)
Za mne klidně bez tohoto rámečku
jo docela jo :] ... od ty doby co ji znam jsem zacal fotit prirodu a hezky vecicky
"Nepochybuju, že to zmiňovanou holku ohromilo... ;-)..." - zobrazit celý komentář