Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ještě že jsi mi to připomněl - musím koupit utopence! :-))
Myslím, že Irenin komentář mluví za vše, i když Tvá původní myšlenka mohla být odlišná, její prostě všechno přebije... ;-)
nevím
Ani já nevím. (Ale zase, třeba to symbolizuje současné sucho, kdy se krásné potoky mění ve stojaté (tak trochu) chemičky.)
"nevím..." - zobrazit celý komentář