Chodím tam rád, i když jsem vždycky trochu smutný. Vidím zničenou krajinu, která byla jen zneužitá dotačním chovem dobytka bez jakéhokoli respektu k tomu, co tam zanechali předci. Z celého sadu už zůstalo jen pár ovocných stromů, jejichž kůra odolala velkým tělům krav, které se o ně drbou.
Měl jsem chuť udělat černobílou, takovou u které si člověk řekne, v kterém roce to bylo vyfoceno?
Snímek jsem převedl v programu Silver Efex Pro.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vyfoceno bylo v časech digitálních, takže to není tak dávno..
ale je to jedno, fotka je pěkná - tedy aspoň mně se líbí
Černobílá je výborná (alespoň pro mne) a k popisu i vyznění fotky se rozhodně hodí.
To je všude, kde se pase velké stádo, rozšlapou všechno a přehnojí dusíkem ...
Navzdory tomu je fotka fajn :-)
má to fajn náladu
Tak tady se kochám úplně vším. Trochu je místy přepal v obloze, ale celkový dojem mi to rozhodně nezkazilo. Paráda.
Smutný snímek naší doby. Převod do BW je skvělý a pouze podtrhuje realitu, jak si lidé přestali všeho vážit a uznávají pouze majetky.
PS: Dotace jsou zlo naší doby.
líbí
ps: přepal nevidím na standarním monitoru žádný
Zaujalo.
Udělat dobrou fotku na všedním motivu není snadné. Tady se to povedlo. Moc pěkné.
Díky za nahlédnutí... :)
"Udělat dobrou fotku na všedním motivu není snadné. Tady se to povedlo. Moc..." - zobrazit celý komentář