Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vidím v ní napětí, hloubku i dálku... dobré foto!
to je pravda, to tam skutečně reálně je . Dík :)
Víc by se mi líbilo - člověče, než občane, ale fotka je to pěkná ... :-)
blanš to vystihla
Panečku, to je tedy krajina, a nejen to.. dobrá fotka, jako by tam člověk právě byl...
"Víc by se mi líbilo - člověče, než občane, ale fotka je to pěkná ... :-)..." - zobrazit celý komentář
to mě tak napadla stará písnička Karla Černocha
Že by konec světa?
Ta černobílá fotce velice sluší... ;-)
"Že by konec světa? Ta černobílá fotce velice sluší... ;-)..." - zobrazit celý komentář
Krása..
Dobrá dramatická atmosféra..
super ... prvni co me ale napadlo bylo, ze ti normalne ty B&W prechody jdou o dve tridy lepe
tohle má bezva náladu, líbí se mi
"Vidím v ní napětí, hloubku i dálku... dobré foto!..." - zobrazit celý komentář