Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:-)))
Drahoslave, zkus to dát i na výšku a schválně, co uvidíš...;-)
Sakrblé to mě nenapadlo...
"Sakrblé to mě nenapadlo......" - zobrazit celý komentář
Doufám, že ho tam taky vidíš...;-)
Vidím ležící akt a také novou konkurenci...
Dobré vidění
vtipné
"Drahoslave, zkus to dát i na výšku a schválně, co uvidíš...;-)..." - zobrazit celý komentář