Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Banální cvak, takže i ty ses zařadil mezi ty, kteří vyfotí "předvídatelný" snímek...nic ve zlém...;-)
Rozumím. Je to styl pohlednice. Chybí jen nalepit známku. Je mi líto, že jsem to nerozmazal, protože barvy a kompozice by tomuto vcelku vyhovovaly.
No nic, rozmažu něco jiného. To zas bude vzbouření na vsi... :)
Na snímku mi vadí velmi rozměrný břečtan, odvádí pozornost od hlavního motivu, o sloupu nemluvě. Jinak na kompozici není nic moc zajímavého
nevadí, žes nerozmazal. Banální cvaky rozmazáním nezachráníš, jen znejistíš okolí, jestli to náhodou není "umění"