... aneb, jarní sladké mámení sakur :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
Přeslazená, ale pořád ještě chutná... ;-)
krasa ... taky jsem zkousel vyfotit kdysi to same ale takhle se mi to nepovedlo ...
"Přeslazená, ale pořád ještě chutná... ;-)..." - zobrazit celý komentář
:-) sladší už nemám
"krasa ... taky jsem zkousel vyfotit kdysi to same ale takhle se mi to..." - zobrazit celý komentář
Díky moc, no já byl ten den na pěti místech na ně a z 1000 fotek bude pěkných tak 20, takže taky nic moc. Světlo přálo, ale vítr byl hrozný
Růžovou ti krinolínu koupím děvče mé ...
"Růžovou ti krinolínu koupím děvče mé ......" - zobrazit celý komentář
:-) jj ta k tomu sedí !
krásné, něžné, poetické
"pekne..." - zobrazit celý komentář