Zelené údolí na řece Jihlavě. Večer oheň, kytara, špekáček, pivo a hvězdy nad hlavou ...
Tohle je nejvíc :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Přátelé Zeleného údolí :)
Ano, ti jsou nedílnou součástí tohohle království :-)
Pěkná fotka i místo.
krásné místo a popis odpovídá danému místu, takové večery u řeky miluju
Ale je tady krásně... ;-)
"krásné místo a popis odpovídá danému místu, takové večery u řeky miluju..." - zobrazit celý komentář
Díky moc, já také, ale ty některé děti ...
žádný signál a wifi jen u baru v restauraci:-))
Naštěstí jsou pořád i normální, které si váží i přírody, ohně atd ...
"Ale je tady krásně... ;-)..." - zobrazit celý komentář
Je, nádherně :-)
Velmi pěkné, výrazná prostorová hloubka
"Velmi pěkné, výrazná prostorová hloubka..." - zobrazit celý komentář
Díky moc, jen se nedívat dolů :-)
tak jak jsem na predchozi fotce v rade chvalil nenasilny a realisticky postproces (541422), tak tady to je podle me trosku opak ....
"tak jak jsem na predchozi fotce v rade chvalil nenasilny a realisticky..." - zobrazit celý komentář
Jarní zelený les a sluníčko Co bys nechtěl po mobilu. To já ne, to Leica v Xiaomi :-)
"Jarní zelený les a sluníčko Co bys nechtěl po mobilu. To já ne, to Leica v..." - zobrazit celý komentář
aha, tak to pak asi jo ... :) .. ale da se samozrejme i upravit trosku jpg z mobilu
"aha, tak to pak asi jo ... :) .. ale da se samozrejme i upravit trosku jpg..." - zobrazit celý komentář
Dá se upravit i RAW z mobilu, ale ten čas ... to je peklo, nestíhám nic :-)
"Přátelé Zeleného údolí :)..." - zobrazit celý komentář