Víc fotek na webu.
http://www.michalbalada.com/
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skvele ... mozna bych jen trosku jinak ten framing .. fotky na vysku (pokud to neni potret) jsou zlo
Dane, změřil jsem si to na monitoru a je to čtverec :)
Úžasná atmosféra, parádní snímek, tleskám .
"..." - zobrazit celý komentář