•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

::Cmelda::

583(6.1) 48 hodin: 354 (6.1)
Michal GAJDOŠÍK Michal GAJDOŠÍK (23 382 bodů)
V galerii: Makro

1/250s
ISO: 100
Clona: f/5.2

Vracim se po vikendu na FA a nemam zadne nove fotky, byl sem na rybych a nic nechytil..pak sem videl cmeldu..udelal 2 fotky..a pak frnknul..chjo...diky za komenty i pripadny body.

Krasný vecer vsem:o)

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Lukáš Emmer 2m
    Lukáš Emmer 2m
    celkem 4 975 bodů
    |
    18.07.2005 20:02
  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    18.07.2005 20:02
  • Jako ty
    Jako ty
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2005 20:03
  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    18.07.2005 20:03
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    18.07.2005 20:03

    ten šum tam je předpokládám schválně že?

  • chulian
    chulian
    celkem 1 171 bodů
    |
    18.07.2005 20:04
  • Michal GAJDOŠÍK
    Michal GAJDOŠÍK
    celkem 23 382 bodů
    |
    18.07.2005 20:07

    Tomáš Valenta: Ten sum..je to po doostreni, hloubka ostrosti opravdu mala:)Ale na cmeldovi se snad nepodepsal..

    diky vsem:)

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    18.07.2005 20:09
  • Maykel Maykel
    Maykel Maykel
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2005 20:09
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    18.07.2005 20:09

    2 Michal: ne na něm není:-) ten šum mi tam dost sedí, je to potom takové zajímavé a fakt se mi tam líbí ´:-)

  • Michal GAJDOŠÍK
    Michal GAJDOŠÍK
    celkem 23 382 bodů
    |
    18.07.2005 20:12

    Tome a kdyz ho tam ja dam schvalne tak to pak nesedi:)Zakon schvalnosti:)Ale diky:)

  • taktrochudivnaholka
    taktrochudivnaholka
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2005 20:17

    No, když chytáš ryby s foťákem...se nediv,že neberou:)))

  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    18.07.2005 20:18
  • Jaromír Klein
    Jaromír Klein
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2005 20:20

    hm :) ja sel nafotit krasnej malebnej potok, prosel sem ho v dylce cca 14km nakonec ani jedna fotka...taky den blbec :( hele co to je ten raynox250 ? :) napis pls ve zprave...de to i na FZ10 ? teda neni ten cmelda nejakej velkej vyrez ?

  • Michal GAJDOŠÍK
    Michal GAJDOŠÍK
    celkem 23 382 bodů
    |
    18.07.2005 20:21

    Jaromír Klein: Jasny jdu psat:)

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    18.07.2005 20:22

    na čmeláka bezva, ten šum bych asi nedoostřoval.

  • rehi
    rehi
    celkem 12 094 bodů
    |
    18.07.2005 20:23
  • Petr Šalati
    Petr Šalati
    celkem 23 870 bodů
    |
    18.07.2005 20:24
  • Andrej L.
    Andrej L.
    celkem 14 206 bodů
    |
    18.07.2005 20:25

    čmeláci sa mi nedaria, nech robim co robim. Vcely, odi pestrenky v pohode ale vcely nie... ento je super, ale ten sum by som zrusil

  • Bohumil KAFKA.NET Boros
    Bohumil KAFKA.NET Boros
    celkem 13 747 bodů
    |
    18.07.2005 20:28
  • Jaroslav  Bzenecký
    Jaroslav Bzenecký
    celkem 42 850 bodů
    |
    18.07.2005 20:39
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    18.07.2005 20:39

    Škoda šumu, holt kompakt, na velký fotky to s nim moc není :(
    Jinak velmi pěkné makro :)

  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    18.07.2005 20:57
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    18.07.2005 20:59
  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    18.07.2005 21:06
  • Vlaďka
    Vlaďka
    celkem 6 457 bodů
    |
    18.07.2005 21:07

    6+

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    18.07.2005 21:13
  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    18.07.2005 21:15
  • Jan Fiala
    Jan Fiala
    celkem 5 787 bodů
    |
    18.07.2005 21:15

    tak sem tak pochopil, že máš taky alergii - o to je pro nás těžší fotit venku :-) +1

  • Honza Brunec
    Honza Brunec
    celkem 4 135 bodů
    |
    18.07.2005 21:23

    líbí

  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    18.07.2005 21:23
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    18.07.2005 21:25
  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    18.07.2005 21:25

    čmelda je dobrý

  • Attila Szöke MacroWorld
    Attila Szöke MacroWorld
    celkem 144 208 bodů
    |
    18.07.2005 21:26

    GRAT!

  • M A TT Y
    M A TT Y
    celkem 2 623 bodů
    |
    18.07.2005 21:39

    Moc pěkné

  • Fotograf 91
    Fotograf 91
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2005 21:48

    :o)

  • Willo
    Willo
    celkem 19 307 bodů
    |
    18.07.2005 21:52
  • POB
    POB
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2005 21:54
  • Jakub Šmolík
    Jakub Šmolík
    celkem 409 bodů
    |
    18.07.2005 22:17

    pěkné

  • Van
    Van
    celkem 1 888 bodů
    |
    18.07.2005 22:18
  • Martin.S
    Martin.S
    celkem 25 570 bodů
    |
    18.07.2005 22:37
  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    18.07.2005 22:45
  • goran
    goran
    celkem 15 593 bodů
    |
    18.07.2005 22:53

    nabuduce doostruj iba lokalne ;) 5++

  • Dominik ca o Juris
    Dominik ca o Juris
    celkem 8 958 bodů
    |
    18.07.2005 23:46
  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    19.07.2005 00:21
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    19.07.2005 04:33

    6/5

  • Petr Vachtl
    Petr Vachtl
    celkem 22 015 bodů
    |
    19.07.2005 06:47

    pěknej kousek :)

  • lukas ptacek
    lukas ptacek
    celkem 0 bodů
    |
    19.07.2005 07:01
  • lukas ptacek
    lukas ptacek
    celkem 0 bodů
    |
    19.07.2005 07:03

    kolik jsi dal za ten Raynox 250 ???

  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    19.07.2005 07:26
  • Václav Pižl
    Václav Pižl
    celkem 53 915 bodů
    |
    19.07.2005 08:17
  • Martin Myška morlor.net
    Martin Myška morlor.net
    celkem 0 bodů
    |
    19.07.2005 08:46

    libi :)

  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    19.07.2005 09:38
  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    19.07.2005 13:44
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    19.07.2005 15:42
  • Michal GAJDOŠÍK
    Michal GAJDOŠÍK
    celkem 23 382 bodů
    |
    19.07.2005 16:39

    2 Lukas Ptacek: stoji okolo 3500 + cena redukce podle druhu fotaku, ktery mas...

    http://www.forfoto.cz/index.php?menu=1&id=3

  • ROMAN Č
    ROMAN Č
    celkem 3 783 bodů
    |
    19.07.2005 17:16
  • Tomáš Florián Floriš OFFLINE
    Tomáš Florián Floriš OFFLINE
    celkem 15 701 bodů
    |
    19.07.2005 18:03

    Jůů čmelda se ti poved... já když sem fotil čmeldu tak to vždy než sem ho zaostril tak už tam nebyl:(((( ale vezmu si příklad z tebe a nebudu to vzdavat:)

  • Ondřej Hoňka
    Ondřej Hoňka
    celkem 14 054 bodů
    |
    19.07.2005 19:12

    to se povedlo ...

  • David Jahoda
    David Jahoda
    celkem 7 587 bodů
    |
    19.07.2005 20:05
  • Mitcheek Michal Svítil
    Mitcheek Michal Svítil
    celkem 18 764 bodů
    |
    19.07.2005 20:17

    ty prase,to je narez

  • ANETA K
    ANETA K
    celkem 3 390 bodů
    |
    19.07.2005 20:58
  • r o m a n   ..  er
    r o m a n .. er
    celkem 40 825 bodů
    |
    20.07.2005 09:30
  • Pavel Toman
    Pavel Toman
    celkem 14 825 bodů
    |
    20.07.2005 18:48

    Bezva Michale.

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    22.07.2005 13:56
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    24.07.2005 19:15
  • Robert Beneš
    Robert Beneš
    celkem 7 632 bodů
    |
    25.07.2005 06:44
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    25.07.2005 18:15
  • Ingrid Bzenecká
    Ingrid Bzenecká
    celkem 44 695 bodů
    |
    25.07.2005 18:18
  • BURZUM
    BURZUM
    celkem 39 058 bodů
    |
    25.07.2005 18:26
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    25.07.2005 18:43

    5++

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    25.07.2005 21:14

    Michal je to nádhera

  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    25.07.2005 21:31

    6+ sum mi nevadi

  • Dhakra
    Dhakra
    celkem 109 758 bodů
    |
    26.07.2005 16:00

    Ten drobný šum z toho dělá zajímavou designovku...

  • Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    Peter Žákovič ml. - www.peterzakovic.com
    celkem 39 538 bodů
    |
    26.07.2005 16:08
  • Luděk Vařák
    Luděk Vařák
    celkem 8 405 bodů
    |
    26.07.2005 17:15
  • Ondřej Prosický
    Ondřej Prosický
    celkem 259 192 bodů
    |
    26.07.2005 18:37

    ...škoda že šmelda "šumí" trochu to tahá za oči, něco mi tam chybí...
    5-

  • Michal Buchta
    Michal Buchta
    celkem 4 960 bodů
    |
    26.07.2005 19:38

    Skoda sumu, jinak super

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    26.07.2005 19:53

    povedené
    za šum nemůžeš :)

  • Michal Dočkal
    Michal Dočkal
    celkem 294 bodů
    |
    26.07.2005 20:17

    dokážu to s Olympusem C-55 ? :-(((

  • martin hrabovský
    martin hrabovský
    celkem 11 047 bodů
    |
    26.07.2005 23:42
  • daRK 1
    daRK 1
    celkem 7 661 bodů
    |
    27.07.2005 08:30

    6+

  • Ladislav Brieška Snoopy
    Ladislav Brieška Snoopy
    celkem 0 bodů
    |
    28.07.2005 18:39
  • Pavel Sehnal ml.
    Pavel Sehnal ml.
    celkem 0 bodů
    |
    28.07.2005 19:11
  • Ján Macho
    Ján Macho
    celkem 87 400 bodů
    |
    28.07.2005 19:38
  • Radio Yerevan
    Radio Yerevan
    celkem 4 462 bodů
    |
    29.07.2005 09:21
  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    31.07.2005 16:58

    Bezva!

  • Marie Trčková
    Marie Trčková
    celkem 21 280 bodů
    |
    31.07.2005 20:52

    :o)

  • M.E.1 V.
    M.E.1 V.
    celkem 17 014 bodů
    |
    12.08.2005 14:22
  • Sharpinka alias Škerko
    Sharpinka alias Škerko
    celkem 30 392 bodů
    |
    22.08.2005 12:05
  • Jirka Mlčoch
    Jirka Mlčoch
    celkem 9 073 bodů
    |
    15.09.2005 18:52

    moc pekne :)

  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    18.09.2005 15:13
  • Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    Gwann - Nejširší muzejník kustod širokých sbírek
    celkem 14 346 bodů
    |
    21.09.2005 15:56
  • Peter  P A U K...PP...
    Peter P A U K...PP...
    celkem 34 743 bodů
    |
    24.09.2005 07:30
  • milda Miloš K.
    milda Miloš K.
    celkem 62 437 bodů
    |
    02.10.2005 18:28
  • Petra Filípková ESTRELLKA
    Petra Filípková ESTRELLKA
    celkem 20 087 bodů
    |
    17.10.2005 19:57
  • Vladimír Novotný Archi
    Vladimír Novotný Archi
    celkem 0 bodů
    |
    06.11.2005 14:44
  • www.radekjohn.eu
    www.radekjohn.eu
    celkem 12 689 bodů
    |
    14.01.2006 13:36
  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    14.01.2006 16:12
  • Extáze s vůdcem
    Extáze s vůdcem
    celkem 31 483 bodů
    |
    14.01.2006 17:38

    šum se mi tam nějak nelíbí

  • Mirek Kaiser
    Mirek Kaiser
    celkem 34 905 bodů
    |
    18.01.2006 18:44

Další informace

Vloženo: 18. 7. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 167 x
Fotoaparát: Panasonic DMC-FZ20

Štítky fotografie

  • makro 35439x
  • příroda 107574x

Další fotky autora

  • ::dark angel::
  • ::To je pohoda::
  • ::STOP TALKING - aneb Maturita 2005::
  • ::Sedmikráska::
  • Chci spinkaaaaat:o)
  • Šneček
  • Ciham si ciham...zkus mi ji vzit.
  • Vychod slunce nad Sydney
  • ::SAMOTA::
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • List
  • Našla jsem poslední bledulku....
  • ...na vlásku....
  • Žabák korunovaný
  • Malá součástka přírody
  • Magnolie...
  • ....a je po dešti....
  • Karmínové poupě rebarbory
  • Zapomenutá....
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.