•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 481 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Dialnica

501(5.8) 48 hodin: 402 (5.8)
bea t. - offline bea t. - offline (5 313 bodů)
V galerii: Krajina

Ťahala sa po oblohe a ostávala pod ňou mokrá spúšť. Trochu iná verzia, kde je dialnica lepšie vidietľná: http://rao.idea4.net/fa/fa_dialnica2.jpg
Obe sú trocha aromatizované a čiastočne prifarbené a odfarbené. Budovy majú také nemožne pestré farby, že sa mi to bez úprav nepáčilo. A na čb som ešte nedorástla.
Náhodou ako prvý trocha podarenejší záber z novej hračky je práve pohľad z okna, z ktorého som fotila posledné foto so starým aparátom :)

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    16.07.2005 16:54

    chtělo by to trošku ostřejší ty budovy vpředu, ale jináč super, to vzadu je blesk?

  • Dominik ca o Juris
    Dominik ca o Juris
    celkem 8 958 bodů
    |
    16.07.2005 16:54

    6+ super, az na ostrost

  • Martin Holek
    Martin Holek
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 16:56

    6-

  • Jiří Brouček
    Jiří Brouček
    celkem 2 539 bodů
    |
    16.07.2005 16:56

    Jako TV trochu ostřejší,ale paráda

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    16.07.2005 16:58

    Tomasi urcite je to blesk :)

  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    16.07.2005 16:59
  • Antonín Vinkler Toncek - www.antoninvinkler.com
    Antonín Vinkler Toncek - www.antoninvinkler.com
    celkem 13 512 bodů
    |
    16.07.2005 17:00
  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    16.07.2005 17:00

    Tomas: ano vzadu je blesk, podarilo sa mi ho chytit 3x ;) z 38 pokusov. Tato je vsak najlepsia. Asi. Boli vsetky viacmenej rovnake s jednym fuzom.

    Dominik: no ano, ostrost, este som sa uplne s fotakom nezohrala.. dam si nabuduce zalezat ;)

  • litervody
    litervody
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 17:01

    koniec sveta

  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    16.07.2005 17:02

    Teraz musim sprintovat prec, vecer hodim niekam na net originalnu verziu, kto ma zaujem moze mi napisat. Mozno niekoho bude zaujimat surove foto bez farebnych uprav

  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    16.07.2005 17:08

    blahopřeji k nové hračce :)

  • Jaromír Klein
    Jaromír Klein
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 17:09
  • rehi
    rehi
    celkem 12 094 bodů
    |
    16.07.2005 17:12
  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    16.07.2005 17:18
  • Robert Beneš
    Robert Beneš
    celkem 7 632 bodů
    |
    16.07.2005 17:20
  • Vlado Janák
    Vlado Janák
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 17:21

    máš to pekné

  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    16.07.2005 17:23
  • Roman Schmucker
    Roman Schmucker
    celkem 7 466 bodů
    |
    16.07.2005 17:25
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    16.07.2005 18:01
  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    16.07.2005 18:12
  • Vojtěch 2
    Vojtěch 2
    celkem 4 689 bodů
    |
    16.07.2005 18:14
  • Tomáš Tajč
    Tomáš Tajč
    celkem 3 405 bodů
    |
    16.07.2005 18:17
  • Luděk Vařák
    Luděk Vařák
    celkem 8 405 bodů
    |
    16.07.2005 18:24
  • Reeka
    Reeka
    celkem 3 019 bodů
    |
    16.07.2005 18:26

    +

  • Fotograf 91
    Fotograf 91
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 18:28

    :o)

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    16.07.2005 18:47
  • Riky 1
    Riky 1
    celkem 8 879 bodů
    |
    16.07.2005 18:55
  • z
    z
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 19:12

    paráda

  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    16.07.2005 19:12
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    16.07.2005 19:32
  • David Procházka
    David Procházka
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 19:41

    dole mi to prijde jak kdyby neco chybelo ale budissss

  • vlamich
    vlamich
    celkem 21 784 bodů
    |
    16.07.2005 19:45

    Podařené - mraky parádní.

  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    16.07.2005 19:51
  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 20:03
  • Petr Pazdírek Pazďa
    Petr Pazdírek Pazďa
    celkem 165 320 bodů
    |
    16.07.2005 20:06
  • Duke Vam Piere 0 7
    Duke Vam Piere 0 7
    celkem 8 331 bodů
    |
    16.07.2005 20:15

    Ouuuuu, to musela být mela.
    Jediné, co se mi hrubě nelíbí, je částečná desaturace. Přijde mi tady jako zcela zbytečná podpora něčeho, co nepotřebuje být podpořeno.
    5+

  • Vladimír Novotný Archi
    Vladimír Novotný Archi
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 22:07
  • Jan Schiel Maxim67
    Jan Schiel Maxim67
    celkem 18 902 bodů
    |
    16.07.2005 22:16
  • Michal Mikláš
    Michal Mikláš
    celkem 11 932 bodů
    |
    16.07.2005 22:17

    dobre

  • Budulinek
    Budulinek
    celkem 0 bodů
    |
    16.07.2005 22:21

    Mňam, pěkná šlehačka:)

  • Martin Šrubař
    Martin Šrubař
    celkem 3 827 bodů
    |
    16.07.2005 22:26

    Snad se nebudeš zlobit, když se mi fotka nelíbí. Je tam sice pěkný blesk a oblaka, ale jinak je to naprosto nepěkná fotka města (asi z okna :). Prostě žádná kompozice.

    Ta druhá fotke je o něco lepší, ale zas tam není blesk.

  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    16.07.2005 22:40
  • Veve Janotková
    Veve Janotková
    celkem 22 671 bodů
    |
    16.07.2005 22:45

    sorac, nechce sa mi citat diskusiu, ale chcem vediet - doostrila si to po zmenseni? lebo sa mi to zda lehce neostre.
    inak musim povedat, ze wou, dobra apokalypticka fotka, mne by sa ten blesk chytat nechcelo, takze ma ucta.
    a este jedna vec, trochu od temy - spravne je "TEN variant", nie ta varianta :)

  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    16.07.2005 23:07
  • Štěpán Horecký Olaf
    Štěpán Horecký Olaf
    celkem 20 500 bodů
    |
    16.07.2005 23:09

    super vec : )

  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    16.07.2005 23:42

    David: sustredila som sa na oblohu, fotene z 8. poschodia. A dole chyba kusok ruzoveho domu ktory som odrezala ;) nemam rada ruzovu.

    Radek: mela to bola, nastastie kratka a na krupy z predchadzajucej fotky sa nechytala. Odfarbila som to, lebo v dolnej casti je kriklavocervena, ruzova, biela, zlta a slabomodra.. moj papagaj nie je tak pestry ;)

  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    16.07.2005 23:49

    Martin Srubar: neobavaj, nehnevam sa. Ze sa ti nepaci je normalne, kazdemu sa paci nieco ine. A naozaj je z okna - z 8. poschodia ;) Len pre vysvetlenie, tato fotka nema byt o peknom vyhlade ale o pocite co som mala ked nam to svistalo nad hlavou. :)

  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    16.07.2005 23:50

    Veve: dik, obcas ma moja .lovencina vlastne chodniky :) Inak, celkom rada som si na blesk postriehla, mala som prestavku v praci a nic ine sa robit nedalo :)
    Zmensovala som spolu s doostrenim, ale asi to nestacilo, zrejme musim este aj solo. Ale ani original nie je to prave orechove :( este sa s mojim kanonom len ucim presne strielat :)

  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    17.07.2005 00:08

    obloha pěkná, zbytek už moc ne

  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    17.07.2005 00:51

    ozaj a dakujem vsetkym :)

    Radovan: noooo, s mestom si nepomozem. Pre mna ma foto este jedno caro - objavovanie kras noveho fotaka. Kedze prva moja fototura dopadla dost mizerne som rada ze aspon toto je dobre :D Mimochodom, mas peknu stranocku

  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    17.07.2005 01:00

    jéje děkuji, já nemyslel, že jako město je škaredé samo o sobě, spíš jako, že budovy jsou tak nějak nefotogenicky naskládané, ale co se dá dělat, pohled z okna nezměníš :-)

  • Lukáš Emmer 2m
    Lukáš Emmer 2m
    celkem 4 975 bodů
    |
    17.07.2005 02:09

    hodně dobrej začátek

  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    17.07.2005 04:58
  • Peter 3
    Peter 3
    celkem 1 756 bodů
    |
    17.07.2005 06:52

    Alebo aj Petrzalka v prusere

  • obonsky
    obonsky
    celkem 0 bodů
    |
    17.07.2005 07:05
  • Peter Moško
    Peter Moško
    celkem 12 764 bodů
    |
    17.07.2005 08:07
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    17.07.2005 09:20

    obloha s tím bleskem se opravdu povedla

  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    17.07.2005 10:02
  • Zdeněk Vídeň
    Zdeněk Vídeň
    celkem 26 365 bodů
    |
    17.07.2005 10:58
  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    17.07.2005 11:01

    6-

  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    17.07.2005 11:41
  • Martin Kozák
    Martin Kozák
    celkem 0 bodů
    |
    17.07.2005 11:48
  • Ján Varchola
    Ján Varchola
    celkem 70 287 bodů
    |
    17.07.2005 12:14

    ...a co tak ten tornadovsky lievik - dokreslit :)), blesk vychyteny - desaturacia bola podla mna dobry krok-ale ten spodok je ajtak dost rozhadzany, neviem ci by to vyriesil naklon fotaku do jednej zo stran-mozno si s toho vyzmykala max :)) K novej (miniaturnej) zdrkadlovke gratulujem! :)
    5++

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    17.07.2005 14:02
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    17.07.2005 14:21

    5/6

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    17.07.2005 14:45

    5-

  • Zdeněk Prouza
    Zdeněk Prouza
    celkem 28 348 bodů
    |
    17.07.2005 15:05
  • Pavel Toman
    Pavel Toman
    celkem 14 825 bodů
    |
    17.07.2005 15:40
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    17.07.2005 16:02
  • ondřej zvěřina
    ondřej zvěřina
    celkem 24 530 bodů
    |
    17.07.2005 16:41
  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    17.07.2005 20:59

    k fotke: dost podarena, mraky vyzeraju dost hrozivo, blesk si vystihla, trochu neostry napis SEVT :), ale ne robim si srandu...
    mimo: ty akoze v tom dome, z ktoreho okna fotis, byvas? to je normal bytovka, ja som myslel, ze to je iba nejaka ubytovna.
    a este dost filozofujes v tych komentoch...ale to ti ako nevycitam... v poho

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    17.07.2005 21:44
  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    17.07.2005 22:19

    FunFactory: to vies ze takyto pohlad vyuzijem aj pri malovani a mozno bude aj tornado ;) len aktualne mam rozrobene ine temy.

    Piedro: nefilozofujem, ja len kecam, som proste zenska ;) Fotene je to bizniscentra z prace. Prestavky vyuzivam kreativne

  • tom Orolin
    tom Orolin
    celkem 2 476 bodů
    |
    17.07.2005 23:46

    wow

  • tom Orolin
    tom Orolin
    celkem 2 476 bodů
    |
    17.07.2005 23:48

    a ked malujes da sa to niekde na nete vidiet?

  • Majo Elias
    Majo Elias
    celkem 35 205 bodů
    |
    17.07.2005 23:53
  • POB
    POB
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2005 01:39

    pekne

  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    18.07.2005 02:18
  • Vláďa Plicka
    Vláďa Plicka
    celkem 14 816 bodů
    |
    18.07.2005 08:32
  • goran
    goran
    celkem 15 593 bodů
    |
    18.07.2005 14:18

    http://goran.wall.sk/temp/img00010.jpg :)

  • bea t. - offline
    bea t. - offline
    celkem 5 313 bodů
    |
    18.07.2005 14:33

    goran: xixi ;> je mi to nejake povedoomee ;PPP

  • TiB
    TiB
    celkem 3 670 bodů
    |
    18.07.2005 21:26
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    21.07.2005 14:59
  • Jaroslav Slanina jasl
    Jaroslav Slanina jasl
    celkem 29 716 bodů
    |
    21.07.2005 18:59
  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    23.07.2005 23:34
  • Mirek Endyš photo.endys.cz
    Mirek Endyš photo.endys.cz
    celkem 27 810 bodů
    |
    24.07.2005 00:40

    SUper

  • Leada
    Leada
    celkem 16 889 bodů
    |
    05.08.2005 08:45

    toto je svelé

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    07.08.2005 19:44
  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    11.08.2005 22:45
  • Vlastimil Novák link-in-man
    Vlastimil Novák link-in-man
    celkem 16 202 bodů
    |
    11.08.2005 22:48
  • Tomáš Gschwandtner
    Tomáš Gschwandtner
    celkem 943 bodů
    |
    11.08.2005 22:54
  • Ev _ A
    Ev _ A
    celkem 251 bodů
    |
    13.08.2005 16:09
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    21.08.2005 09:35
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    25.08.2005 01:59

    Divoké počasie

  • Petr Scháněl
    Petr Scháněl
    celkem 10 900 bodů
    |
    05.09.2005 23:55
  • MNÓŽA CROSSWORLD
    MNÓŽA CROSSWORLD
    celkem 10 812 bodů
    |
    10.05.2006 13:01
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    29.06.2007 07:45
  • René Kováčik
    René Kováčik
    celkem 10 911 bodů
    |
    21.02.2008 18:48
  • Rudi Klier
    Rudi Klier
    celkem 12 988 bodů
    |
    14.03.2008 16:59

    pusobive mracna, koukam ze is bleskem :-) mozno trochu ostrejsi popredi by nebylo na skodu

Další informace

Vloženo: 16. 7. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 255 x
Fotoaparát: Canon EOS 350D

Štítky fotografie

  • obloha 12666x

Další fotky autora

  • Zhasněte světla, rozsviťte tmu...
  • Pádny argument
  • Ranná idylka
  • Každý svoju káru ťahá
  • V ríši večnej noci
  • Klope, klope dáždik
  • Rodeo Muran 2005
  • Festival Devín 2005
  • Hrebeňovka
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • --- tam nahoře ---
  • Jamník ( Slovinsko)
  • Jezero     Jasna
  • ***
  • Na břehu jezera
  • Tady je svazenkovo
  • Pálava
  • Pod Tofanou do třetice
  • U nás VIII
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.