Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mě líbí.:o)
pěkný mraky, toť vše
to mi připomíná tu moji
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=114535&gal=photo
Pěkná krajinka.
No ani moc ne nemáš tam ten rybník. :)))
Jojo Lubomír jinou fotku...., jinak moc hezky Jiří. AHOJ :)
ma jinou fotku :)
6-
pekna prace.... jaakou ze to taa 725ka ma max clonu? mel jsem ji snad pul roku nez jsem si ji osahaal, taka mne ji uraadli stopari a bylo poprdeli :)
je to s polaarizakem?
celkove se m ne to libi, takove uklidnujici :)
Max clona je na 725 7.1 a bylo to s polarizákem od Hama a je to složené ze dvou fotografií.
jo jo .. jak rikam prijemne mam taky polarizaak od haammy, ale adapter ring se proste neda sehnat, tak to jen tak pridrzuju a je to silenaa drina :)))))
dik za info
Příjemná krajinka...
Pěkné, bez výhrad.
uteka ti horizont
6- pěkné... škoda, že zrovna v lhr nebyl nějaký větší mrak jako protiváha k tomu křovisku ;-)
«•Fajn, ale nemůžu si pomoct, padá ti to•»
6+ pěkná
5++
Znám, před 15 lety jsem se tam koupal :-)!
ty mraky jsou nádherné
fajn.
5/6
5+
5++
5++
pěkné jo jo
sakra, píšá že je podobná tý mý a zapomněl jsem hodnotit :-)
nádherná reklama na vlast ;o)