Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
velmi paci!
motiv na 7, spracovanie sa mi nezda, mozno trochu viacej kontrastu...
hmm to se chcu naucit fotit :-) ale nevim jak to udelat :-(
kvalita.. kompozice mohla byt o neco lepsi
tmavé. Ztrácejí se obrysy postavy. Jinak pěkné
líbí :)
supr :)
pekná západovka
pěkný
Škoda TK, jinak moc fajn
ta je o moc lepší.. líbí
Libi se
přeostření, ztrácející se nohy a všeobecně špatná technická kvalita
moc hezky
impresivni zapad