Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ostrost, sum 4-
Ano, pripustam, fotil som to "z ruky" :(
Že jsi to fotil z ruky jsem si přečetl až po mém hodnocení. Ano, je to hýbnuté. Škoda.
ostrost, sum, naklon, ten dom vpravo, zle umiestneny vodopad
3-
Škoda.
bez stativu ani ránu :-)