Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
priemerna fotka + neostra
takato fotografia by ala byt ostra
Nie je to v Cunove?
Inak pripomienky vid vyssie...
K tej neostrosti - fotka je skomprimovana na 15kb - zajtra - ked budem pri mojom pocitaci ju upravim na 100kb - neexistuje, ze je neostra.
málo kontrastu, neostré, lano před hlavou
tak ji sem dej az ostrou:)
btw co je to za horizontalni lano, nebo sit kousek pod hornim okrajem?
Jaro je to taká pohodovka,ako keby čakali na Tvoj cvak
nejlepší je ten porcelán...:D
to lano je asi na branky, ne ?