Pocas nahanacky v labyrinte sme museli urcit, kto bude "nepriatel" :)
Fotil som pozicanou E-1.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrá... páči sa mi
Urcite by soms a pohral s levelsami a farbami, snazims a byt objektivny aj ked mam k tej fotografii a fotografovi vztah, vadi mi tiez ze ruka, ktora si vybera nie je doostrena, mozno by som urobil vyrez len toho stredu...