foto č.2, když Vás můj šroubek moc nebral!
škoda, že jsem neměl dobré nádobíčko !!!!!
foceno Olympusem 1.3Mpix !!!!!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ostrost!
příjemné, kdyby to mělo formát panoramatu, líbilo by se mi to víc
5- .... Vítej .... :o)
ostrosť
skoda ostrosti a celkovej TK.
ostrost.
4-
ostrost
ono i obyčejným foťákem se dají dělat neobyčejné fotky:)
TK kvalita onicom, ale ani veci s cim masina nema co do cinenia nevinikaju kvalitou..
Napr.: kompozicia..
Hmm...
OSTROST.
Mít to kvalitu šroubku, dám i za 5 :)