Zkouška makra
Konica Minolta Z20
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Víttej na FA. Musím Tě zklamat, ale "zkouška makra" je celkem nanic. Příště zkus něco nápaditějšího. Fotka není o tom co umí foťák, ale o tom co umí fotograf...
...ze šroubků v kanclu je mi na blinkání...a ještě ke všemu jsem se teď z toho pokakal.....sakra!
...zkouše j si makro, ale nezkoušej nás ..:-)))
Petr
AHOJ 2+1
Pěknej příběh! Co tam máš dál?
1:1 na uvitanou:)
mělo to být 1+1 :D
Docela mne fotka i reakce na ni pobavily.
Musíš se ješte hodně učit co FA stráví a co vyvrhne. :))
Přeji hodně úspěchů.
Taky jsem to zkoušel a dopadl jsem jako ty. Už jsem vyléčen.
o:((
Zkus najít matičku, třeba k němu patří, a máš po problému !?
fakt šroubek...
Přiznám se, že nevím, jestli má zkouška makra co dělat tady na FA...
Ho ho ho to je fakt supr ty jo ja nemuzu ale jinak dobry neber to ve spatne:)