Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pokud je hlavním námětem snímku pavučina, tak by měla být více čitelná. Pomohlo by větší odclonění prostředí a taky by bylo dobré vložit sem fotku ve větší velikosti.
Takto nafocený záběr působí dost chaoticky a rozhodně to chtělo srovnat aspoň tu hladinu...
zkus nízké protisvětlo a tmavé pozadí - pak se rozsvítí
...myslíš tou hříčkou přírody ten rybník co teče z kopce?