Omluvte kvalitu, komprese je opravdu znát.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezká DOF :)
5-
ten copyright tam je jak pěst na oko:-(Jinak foto pěkné.
a co kdyz neodpustim????
nuz, z D70 tu lezu velmi pekne fotky, skus s tym nieco urobit u seba :)
pekne , trosku doostrit
5/5
Taková mašina ... a toto? Jak si tam dokázal udělat to zrnění?
psals mi něco o tom hodnocení - tak se třeba na tudle fotku pořádně mrkni!!!
libi :)
5+