Čekám kritiku odborníků :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nevím mně osobně se moc nelíbí míchání barevné a BW
me se libi, ale zda se mi to neostre
Souhlasím s Václavem. Je to nepřirozené...
5/5
4krát hodonceno jako výborné. Přiznám se, že jsem tedy naprosto mimo, nelíbí se mi to vůbec ;o).
malá fotka...velký podpis
je to moc malé,žlto čierna vo zvieracej ríši znamená nebezpečie,iba neviem prečo si to použil pri kvetinkách.
nepáči kombinácia farieb :(
Dekuji za komentare jen jsem trochu zmaten.Nikomu se nelibi a 5 bodu? Co se tyka barev je to prirodni jen je ponechano trojice kopretin,Bylo to brano jako zivot.Tri veseli mezi spatnou naladou
5-
líbí je to pěkný
zajímavé, chybí ostrost
foto samo o sebe je fajn, len by to chcelo viac ostrosti a nie ak výrazný nápis dole.
Ostřejší by to být mohlo. A ten nápis se mi taky nelíbí.