tak zase jedna májová :-) složena ze 4 foto. doufám že mi napíšete taky nějaký ten komentář a názor díky za zastavení :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mne se to libi moc
+
Výborná! To světlo si vychytal...
líbí
5+
Hodně dobrý, možná by pomohlo více kontrastu, ale dobrý světlo udělalo svoje.
+parádní světlo :-)
super
nepůsobí to "normálně" mám z toho divný pocit
jako L.B.
Jako Láda Bureš
to Ladislav Bures - no právě a o to mi slo proto jsem udelal skladacku ze 4 fotek aby se mitam vesel jak ten stromek tak ten meandr. ale chapu ze se to nemusi kazdemu zdat ze se to popredi trochu misi se stromama pod skalou a muze to pusobit trochu chaoticky. zamer byl dat tomu trochu jinej rozmer a ne tu klasickou plochou podkovu.
ale diky za zastaveni a koment
Hezké. Já bych ale uvítal raději jednu širokoúhlým objektivem než složeninu ze čtyř fotek.
povedený kousek!