Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
technicky skvělé
Trochu vyrovnat linie po stranach. Obsah sa mi velmi paci
bez tej lampy by to bolo ako v Quake III Arena ;)
to pixelko: :-))) to ma doteraz nenapadlo, ale cosi na tom ye!
super!
to Alien: ;-)
moc hezké místo
nevím...pěkné,ale chybí mi tam nějaký soustředící bod...možná to "tajemno" za prahem dveří...nevím???
nádhera, okouzlila mne
dost dobrý
ktoré? malé či veľké? či obe?
I like...)
6+
trosku bych pomohol kontrastu... na moj vkus vela sedivej... inak pekne.
moc hezké
fotogenické místo
5+
5+
:: 6- ::
vybornee..
6+ hezký