Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fakt pěkný techno
vyborne, tato fotka ma uz vsetko co treba...
mne pacia najma tie orezy > dost huste, ale ma to nieco do seba :)
fajn
páči
5+,nesedí mi ořez/kompozice...jinak zajímavé
Hm, pekny, ale nelibi se mi podivne rozlity tvary vzadu...
TM/AI=5/5
na mňa sú tie orezy trochu moc