Tak abyste neřekli, že fotím jenom krajinky, tak se ještě představím touto fotkou a ještě jednu najdu. :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5++, tahle mi sedí víc... ;) ale srovnání by imho bylo lepší podle středních, nikoli okrajové horizontály...
hmmm...:)
libi, jen mi tam vadi ten lichobeznik nahore... jinak super
;o)
Vpohodě jméno!!! :-)
Vpohodě fotka...
super napad
6+
líbí moc, ale srovnal bych i ten spodek 6-
skoda tych napisov, ale co s nimi, ked tam uz raz boli. inak dobre, paci sa mi to.
TO JE WONO!! :-)
Ta šířka je prostě bomba!
Mimoto je to výborná fotka.
Dobry, spodek nerusi, fotka je silne dynamicka.
Parádička...