Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6++
6+
vlevo nepřirozeně useklé
pekny pohled jen malinko vic vlevo
Po skenování nějaké šmouhy a prach, je to tak?
cool
pekne
6++
5+
Tak toto naozaj mozem. Velmi dobre... :-)
Aby tohle vyznělo, chtělo by to dokonalé technické zpracování. Ale už od použitého zrnitého materiálu, přes jakýsi prach či fleky až po neostrost v krajích to technicky zaostává za nápadem. Nepsal bych to, kdyby to jinak nemělo ambice na výbornou fotku ...
6-
pěkné...