Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To se mi líbí :)
5+
5+
Jak to asi vypadá v barvě?
Výborné, až na ten šum
řezal bych ještě kus zleva..
Proč je obloha takovej šumák, když je to D70ka? Nebo to je pokus o starou fotku 6x6?
4+
4++, ten sum (zamerna uprava ?) se mi moc nelibi
proc ten sum?