Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vrsek je hodne sedivy, aura u pahylu
jinak ppredi je fajn, snad jen skoda prasatka
opat vyrazna aurovitost okolo stromov, inak fajn ;)
Já vám chlapi věřím, že tam ta aura je, ale já ji nevidím :-)) Teť nevím jestli je to monitorem nebo očima :-))
jo, je tam :-)
aura tam sice je, ale tvoří snímek v protisvětle plastičtější
škoda aury, jinak pěkný
3+
LuMaX - ale jo, něco tam je. Mám to i vytisklé, ale nijak rušivě to na mě nepusobí. Kdyby jsi mě na to neupozornil,tak si toho vůbec nevšimnu. Mě tam daleko více vadí ty prasátka.
ale me se libi
Pěkná fotka i s tou aurou :-)