Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zajimave misto, fotecka libi, trosku ti pripalilo slunicko. Atmo se mi libi.
paráda, ale to slnko tomu nepomohlo...viem ake to je :(
....pohoda atmo, ale na me je tam toho trosku moc a to slunicko slo zvladnout lepe. Kompozicne take n euplne na 100%. 4+/5-
řekl bych že to je hdr, to vylepšilo rostliny ale slunko zhoršilo, trochu mě navíc vadí že slunce je na středu, nenechat se zmást však těmito řečmi, celkově fajn foto...
4-
pěkná fotka
líbí
5+
+
slunce se mi moc nelibi
celkom fajn, ale v mieste Slnka sa mi to nepaci ;)